Kontakt

Masz pytanie? Napisz

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Email2TMS P.S.A. Dane wskazane w niniejszym formularzu kontaktowym będa przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Zasady przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności...

  Lub zadzwoń

  Informacja: (+48) 530 947 564
  Od pon. do pt.: 8:30 - 16:30

  ...i coś jeszcze czyli dodatkowe pytania do Szopa Pracza:) od spedytorów

  Zawsze odpowiemy, na wszystkie zadane pytania- jesteśmy tu by razem tworzyć nowe standardy pracy w logistyce.
  Dostaję też od klientów zlecenia w plikach CSV/Excel, czy da się je też przetwarzać?

  Tak :) Aplikacja odczytuje je również automatycznie i przesyła do TMS. Wystarczy skonfigurować kolumny pliku csv.

  Klienci oczekują ode mnie szybkiego emailowego potwierdzenia przyjęcia zlecenia, czasami wysyłają też zapytania. Czy mogę odpowiedzieć im od razu na emaila w Emai2TMS?

  Jak najbardziej, Email2TMS pomoże Ci nie tylko przy wprowadzeniu zlecenia do twojego TMSa, ale też pozwoli Ci na szybką obsługę zapytań ofertowych.

  Czasami muszę znaleźć szybko przewoźnika do zlecenia i w tym celu wysłać ofertę na giełdę transportową. Czy mogę to zrobić od razu w Email2TMS?

  Jak najbardziej, intensywnie pracujemy nad tym by dać Ci możliwość integracji Email2TMS z każdą giełdą transportową. U nas to Ty decydujesz, na którą giełdę chcesz wystawić zlecenie i kiedy. W przyszłości chcemy wprowadzić funkcjonalność, która umożliwi Ci automatyzację tego procesu do jednego kliknięcia.

  Czy jest możliwość zintegrowania Email2TMS z moim TMS'em, na którym już pracujemy w firmie?

  Oczywiście. Właśnie dzięki temu nasze narzędzie jest tak skuteczne. Jednak nie możemy Ci obiecać, że już jesteśmy zintegrowani z twoim dostawcą TMS. Integrację przeprowadzimy z chęcią, jednak powiedz nam z czyich usług korzystasz i powiadom swojego dostawcę oprogramowania.

  Czy jestem w stanie połączyć równocześnie kilka skrzynek e-mail i czy każda do tego się nada?

  Tak. Mamy duże doświadczenie w pracy z firmami spedycyjnymi i operatorami logistycznymi. Wiemy, że często jeden spedytor musi korzystać z kilku skrzynek e-mail, więc umożliwiamy Ci taką funkcjonalność.

  Obsługuję dziesiątki różnych klientów i wysyłane zlecenia przez nich potrafią się diametralnie różnić. Czy Email2TMS poradzi sobie z tym?

  Email2TMS został stworzony przy wykorzystywaniu technologii OCR, AI i Machine learning. Prościej mówiąc jest to bardzo zaawansowany system stworzony właśnie po to by poradzić sobie z czytaniem różnych zleceń transportowych pod względem treści, języka czy formy. Na początku to właśnie Ty, musisz mu pomóc właściwie rozpoznawać zlecenia transportowe, jednak następnie Email2TMS zrobi to za Ciebie.

  Jesteś zainteresowany współpracą?

  Skontaktuj się z nami!

  Kontakt
  Email2TMS P.S.A

  ul. Wolności 262
  41-800 Zabrze
  Polska

  info@email2tms.com

  Dział Handlowy: +48 530 727 276
  Dla Partnerów: +48 530 771 792
  Infolinia: +48 530 947 564

  KRS: 0000924894

  NIP: 6482806100
  REGON: 520092821

  Lub zadzwoń
  bezpośrednio do mnie:

  Artur Ryszka, CEO
  tel: (+48) 530 771 792
  ryszka.artur@email2tms.com